Wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Niebezpieczny rajd po Targówku

Warszawa

Kontakt 24Rajd mercedesa po Targówku

Najpierw pojechał prosto z pasa do skrętu w lewo, potem zajechał drogę innemu auto. Dalej wyprzedzał na podwójnej ciągłej i nieomal doprowadził do czołowego zderzenia. Niebezpieczną jazdę kierowcy mercedesa zarejestrował Reporter24.

Poniedziałek, ulica Świętego Wincentego na Targówku. Ruch, jak zwykle w tym miejscu, duży. Na nagraniu widać pojazdy mijające ulicę Kołową. Na skrzyżowaniu jest sygnalizacja świetlna i wydzielony pas do skrętu w lewo.

Nagle, w kadrze pojawia się szybko jadący mercedes, z lewoskrętu jedzie prosto. Tym samym wyprzedza autora filmu i jadące tuż przed nim BMW. Nie pierwszy raz.

Wyprzedzanie na trzeciego

Tuż za skrzyżowaniem pirat zajeżdża drogę BMW i gwałtownie hamuje, po czym skręca w zatokę autobusową. Tam zatrzymuje się. To jednak nie koniec jego wyczynów.

Kilkaset metrów dalej dogania auta, które chwilę wcześniej go wyprzedziły. Nie przejmując się linią ciągłą, znów zaczyna je wyprzedzać. I ponownie wciska się w ostatniej chwili przed inne samochody.

Niestraszne mu także wyprzedzanie "na trzeciego". Wrażenia nie robią mijani kierowcy, którzy długimi światłami próbują "powiedzieć", że prowadzi zbyt niebezpiecznie. Pędzi dalej nieomal doprowadzając do czołowego zderzenia (widać to na końcu filmu).

md/b