Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Wypadł z łuku, uderzył w inny samochód, potem w drzewo. Kierowca był pijany

Warszawa

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plWypadek w Wesołej

Suzuki i mazda zderzyły się na ulicy Piłsudskiego w Wesołej. Jak informował nasz reporter, byli ranni.

- Jak się dowiedziałem, samochody jechały z przeciwnych kierunków. Srebrne suzuki wypadło z łuku i bokiem zderzyło się z mazdą. Oba samochody są mocno uszkodzone. Na miejscu były dwie karetki pogotowia ratunkowego - relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał nasz reporter, na miejscu były utrudnienia w ruchu. - Pojazdy jeżdżą wahadłowo. Trwa akcja straży pożarnej i policji - zauważył Marcinczak.

Policja informowała z kolei, że jeden z kierowców był nietrzeźwy. - Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy o godzinie 20. Prowadzący suzuki miał ponad promil alkoholu. Obecnie wykonujemy nasze czynności. Mogę potwierdzić, że jedna osoba została ranna - powiedziała Magdalena Bieniak ze stołecznej policji.

Przed godziną 22, funkcjonariuszka dodała, że jednak dwie osoby zostały ranne.

Wypadek w Wesołej | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Wypadek w Wesołej | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl
Wypadek w Wesołej | Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl

md/pm