Wypadek z udziałem "elki". Zginął instruktor, kursantka ranna

Policja o wypadku
Policja o wypadku
TVN24
TVN24Policja o wypadku

Holownik zderzył się z samochodem nauki jazdy u zbiegu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej. Mimo reanimacji zmarł instruktor - informuje policja. Przez około trzy godziny były duże utrudnienia, wstrzymano ruch tramwajowy.

- Holownik uderzył w bok hyundaia z "elką". W miejsce, gdzie siedział instruktor nauki jazdy – relacjonował ok. godz. 10.45 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Ok. godz. 11.20 aspirant Rafał Retmaniak z biura prasowego stołecznej policji poinformował, że mimo reanimacji zmarł instruktor nauki jazdy.

– Kobieta, która prowadziła hyundaia, trafiła do szpitala – zaznaczył Lech Marcinczak.

Jak podaje stołeczna komenda, kierowca holownika był trzeźwy.

- Wiadomo z ustaleń policji, że kursantka wykonywała manewr skrętu w lewo, ale okoliczności cały czas są badane – relacjonowała ok. godz. 13 z miejsca zdarzenia Małgorzata Telmińska, reporterka TVN24.

Wypadek na Targówku
Wypadek na TargówkuTVN24
Wypadek na Targówku
Wypadek na TargówkuLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Były duże utrudnienia

Po wypadku zostały zablokowane dwa pasy ulicy Kondratowicza w stronę Bazyliańskiej, a także jeden pas Rembielińskiej w kierunku Cmentarza Bródnowskiego.

Nie kursowały również tramwaje linii 1,3,4 ulicą Rembielińską przy przystanku Kondratowicza w obu kierunkach. Były kierowane na objazdy. Podobnie jak autobusy linii 104, 112, 118, 134, 145, 156, 732 jadące w kierunku ul. Wysockiego.

Uruchomiona została też zastępcza linia autobusowa Z.

Jak poinformował ZTM, utrudnienia zakończyły się ok. godz. 13.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran/sk

Pozostałe wiadomości