Ulice

Wypadek w al. Jana Pawła II: czworo rannych, nie jeździły tramwaje

Ulice

Poważny wypadek w Śródmieściu
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plPoważny wypadek w Śródmieściu

Cztery osoby ranne, trzy zniszczone samochody i zablokowane torowisko w obie strony to bilas wypadku, do którego doszło rano na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i al. Solidarności.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po 6.00. - W wypadku brały udział trzy samochody Dwa samochody osobowe - honda i saab oraz jeden dostawczy ford. Cztery osoby zostały ranne - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca saaba jechał al. Solidarności od strony ul. Żelaznej. Chciał skręcić w lewo w al. Jana Pawła II w kierunku Nowolipek. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z hondą - informuje Robert Opas ze stołecznej policji. - Dodatkowo jeden z samochodów uderzył w forda - dodaje.

Utrudnienia dla pasażerów

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w związku z wypadkiem wstrzymany został ruch tramwajowy w al. Solidarności w kierunku Woli, oraz w al. Jana Pawła II w obu kierunkach. Linie 16, 17, 20, 23, 26 i 33 zostały skierowane na trasy objazdowe.

Po 7.00 ruch został wznowiony we wszystkich kierunkach. Pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami w kursowaniu linii 16, 17, 20, 23, 26, 33.

Wypadek w Śródmieściutargeo.pl

su/b

Pozostałe wiadomości