Ulice

Wypadek pod Otwockiem. Jedna osoba zginęła

Ulice

[object Object]
Śmiertelny wypadek pod OtwockiemTVN 24
wideo 2/2

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 801. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje.

Do zderzenia doszło po godzinie 5.

W wypadku pod Otwockiem zginął 56-letni obywatel Ukrainy. Z niewiadomych przyczyn zjechał ze swojego pasa i zderzył się z cysterną wiozącą 27 ton cementu. - Na drodze 801 na wysokości Otwocka doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Kierujący mazdą zjechał na przeciwległy pas i uderzył w ciągnik siodłowy volvo z naczepą. Poniósł śmierć na miejscu - informuje Ewa Szymańska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Dodaje, że na miejscu pracuje prokurator.

- Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazd przez Otwock i Józefów - przekazuje Szymańska. I zwraca uwagę, że to, jak długo potrwają utrudnienia, zależy od czynności prokuratura.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Do wypadku doszło na prostej drodze. Mazda czołowo zderzyła się z ciężarową cysterną, została doszczętnie zmiażdżona - relacjonuje.

Opisuje też, że na miejscu, oprócz prokuratura, wciąż pracują policja i straż pożarna. - Trwa zabezpieczanie śladów na drodze i sprzątanie. Na pewno jeszcze przed kilka godzin droga nie będzie przejezdna - przewiduje Marcinczak.

Kierowca cysterny przewożącej 27 ton cementu był trzeźwy.

Ładunek nie wydostał się na drogę.

Śmiertelny wypadek na drodze 801Mapa Targeo

mp/PAP/pm

Pozostałe wiadomości