Wypadek na Żoliborzu. Kierowca ciężarówki potrącił pieszą na osiedlowym chodniku

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie na Broniewskiego
Potrącenie na Broniewskiego
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPotrącenie na Broniewskiego

Samochód ciężarowy potrącił kobietę pod jednym z bloków na Żoliborzu. Jak podaje policja, auto wjechało w nią podczas cofania. Na miejscu pracują służby.

Do wypadku doszło przy ulicy Broniewskiego 15. - Na uliczce dojazdowej do bloku stoi ciężarówka z kontenerem śmieciowym, a za nią na ziemi leżała osoba. Grupa ratowników ze straży pożarnej udzielała pomocy medycznej do momentu przyjazdu pogotowia - relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Jak podaje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w sprawie potrącenia wpłynęło do służb około godziny 14. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Mercedes, wykonując manewr cofania, potrącił kobietę, która przemieszczała się prawidłowo chodnikiem - informuje policjantka. Dodaje też, że piesza została przekazana pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i trafi do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności potrącenia. - Kierujący był trzeźwy. Wstępnie zdarzenie będzie kwalifikowane jako wypadek - mówi Putyra.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości