Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Wypadek na Wóycickiego. Zginęła pasażerka, kierowcy w szpitalu

Warszawa

"Zginęła jedna osoba"TVN24
wideo 2/3

Jedna osoba zginęła po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką na ulicy Wóycickiego, na warszawskich Bielanach. Ulica była zablokowana.

Do wypadku doszło przed godziną 8 na wysokości bramy cmentarza Północnego.

- Zderzyły się śmieciarka i samochód osobowy marki Volkswagen. Pasażerka z tego drugiego auta nie żyje. Kierowcy zostali przewiezieniu do szpitali – poinformował nas Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na zdjęciach reportera tvnwarszawa.pl widać, że auto osobowe jest kompletnie zniszczone.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu, tam zderzył się czołowo z ciężarówką - relacjonował nasz reporter Lech Marcinczak. - Na miejsce wypadku szybko dotarła straż pożarna. Strażacy wycięli dach samochodu i wszystkie drzwi, żeby ratować zakleszczone w środku osoby - dodał.

Na miejscu pracowali biegły i prokurator. Były utrudnienia w ruchu - przejazd ulicą Wóycickiego był zablokowany. Jak donosił Lech Marcinczak, kierowcy omijali miejsce wypadku przez parking przy cmentarzu.

Śmiertelny wypadek na Bielanach | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Wóycickiego | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Wóycickiego | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Wóycickiego | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Wóycickiego | Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Wypadek na Wóycickiego | Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

ran/b