Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Ulice

Wypadek na Wilanowskiej. Nie żyje motocyklista

Ulice

Śmiertelny wypadek
Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek

U zbiegu al. Wilanowskiej i ul. Modzelewskiego w poniedziałek motocykl zderzył się z toyotą. Kierowca jednośladu zginął na miejscu.

- Zgłoszenie dostaliśmy o godz. 18.51. Zderzyła się toyota z motocyklem - mówi Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej policji. - W wyniku zderzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu - dodaje.

Zablokowana Wilanowska

Jak doszło do wypadku? Według relacji świadków, motocyklista jechał al. Wilanowską od strony al. Niepodległości. - Toyota jechała aleją w przeciwnym kierunku i skręcała w lewo w Modzelewskiego. Prawodpodobnie kierujący nie zauważył motocykla, który jechał dośc szybko i wtedy doszło do zderzenia - relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Przez około dwie godziny kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Zablokowany był przejazd al. Wilanowską w stronę Wołoskiej. Policja kierowała ruchem.

Autobusy na objazdach

Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, w związku z wypadkiem autobusy linii 165, 174, 210, 218, 365 kierowane były na następujące trasy objazdowe:

- 165, 218, 365 w obu kierunkach: METRO WILANOWSKA - al. Wilanowska - Puławska - al. Lotników - al. Wilanowska i dalej własnymi trasami.

- 174 tylko w kierunku krańca ZACHĘTA: BOKSERSKA - ... - Modzelewskiego - al. Lotników - Puławska - al. Niepodległości i dalej własną trasą.

- 210 w obu kierunkach: EMILII PLATER - ... - al. Niepodległości - Puławska - Wałbrzyska i dalej własną trasą.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran//ec

Pozostałe wiadomości