Ulice

Wypadek na torach w Rembertowie. "Kobieta zabrana do szpitala"

Ulice

Policja niedaleko stacji Rembertów
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPolicja niedaleko stacji Rembertów

W okolicach stacji Warszawa-Rembertów maszynista zauważył leżącego na torach człowieka. Jak informuje reporter tvnwarszawa.pl, kobieta w ciężkim stanie została zabrana przez karetkę.

- O godz. 6.10 maszynista zgłosił, że na torze poza przejściami są zwłoki ludzkie - poinformował Mirosław Siemieniec z PKP Polskie Linie Kolejowe.

Kobieta ranna

W okolice stacji pojechał reporter tvnwarszawa.pl.

- Zgłoszenie dotyczyło zwłok, ale okazało się, że kobieta żyje. W stanie ciężkim została zabrana do szpitala - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Wygląda na to, że na tej wysokości jest dzikie przejście. Jest dziura w płocie i wydeptana ścieżka - podał.

I dodał, że na wysokości Cyrulików 73 pracuje policja.

- Rano maszynista pociągu zgłosił, że na torowisku w przeciwnym kierunku leży kobieta, prawdopodobnie potrącona. Pogotowie zabrało kobietę przed przyjazdem policji - poinformowała Anna Kędzierzawska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia - dodała.

Kędzierzawska zaznaczyła, że były utrudnienia w kierunku Mińska Mazowieckiego. Tory nie były całkowicie zamknięte, co potwierdza nasz reporter. - Ale po godz. 7.30 widziałem pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej jadący w kierunku centrum Warszawy, potem także skład poruszający się w drugą stronę - podsumował.

Honorowano bilety

"W związku z utrudnieniami w ruchu wprowadza się wzajemne honorowanie biletów ZTM i Kolei Mazowieckich w pociągach SKM i KM na odcinku WARSZAWA ZACHODNIA – SULEJÓWEK MIŁOSNA" - podawał z kolei Zarząd Transportu Miejskiego.

ran/b

Pozostałe wiadomości