Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Wypadek na Świętokrzyskiej. Ranni motocyklista i jego pasażer

Warszawa

Zderzenie na Świętokrzyskiej Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Samochód osobowy i motocykl zderzyły się na Świętokrzyskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala. Kierowcy utknęli w korku.

Do wypadku doszło przed godziną 16 na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Kubusia Puchatka. - Citroen zderzył się z motocyklem. Ze wstępnych informacji wynika, że do wypadku doszło, kiedy kierowca samochodu osobowego skręcał w lewo - informował Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodał, dwie osoby podróżujące jednośladem zostały przetransportowane do szpitala. - Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - mówił Świstak.

- Motocykl wciąż leży na jezdni. Citroen ma rozbity przód - opisywał z kolei Artur Węgrzynowicz reporter tvnwarszawa.pl, który był na miejscu.

Zablokowana była część ulicy Świętokrzyskiej w kierunki Tamki oraz pas rowerowy. - Tworzą się korki - ostrzegał Węgrzynowicz.

Zderzenie na Świętokrzyskiej | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Świętokrzyskiej | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Świętokrzyskiej | Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

kz/b