Ulice

Wypadek na S8, ranni kobieta i dziecko. Trasa już przejezdna

Ulice

Korki po wypadku na S8
Mateusz Szmelter /tvnwarszawa.plKorki po wypadku na S8

Na S8 w kierunku Poznania zderzyły się 4 samochody. Po wypadku przejezdny był tylko jeden pas, co zakorkowało trasę. Od 19.00 ruch odbywa się już całą szerokością jezdni.

Do wypadku doszło po godzinie 17.00. – Samochody zderzyły się przed węzłem Lazurowa – powiedział Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

Dwie osoby ranne

- W wypadku udział brały dwa samochody marki Volkswagen i toyota. Na uszkodzone samochody najechała skoda – sprecyzowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji. - Ranna została kobieta kierująca jednym z volkswagenów oraz dziecko podróżujące drugim – dodała Jurkiewicz.

- Jak mówią świadkowie, kobieta kierująca golfem uderzyła w tył passata, który - popchnięty - najechał na toyotę. Po tym zderzeniu golf został wyrzucony na lewy pas i tam uderzyła w niego skoda - przekazał Szmelter.

Utrudnienia

Przejazd S8 jest mocno utrudniony. Policja o 18.00 podała, że w miejscu wypadku przejezdny był tylko jeden pas. Jak dodał Szmelter, korek ciągnie się co najmniej kilka km - do Trasy AK. - Prosimy kierowców o omijanie tego rejonu – zalecała Jurkiewicz.

- Samochody są właśnie usuwane na pas awaryjny i wciągane na lawety. Policja udrożniła już dwa pasy - poinformował o godzinie 19.00 Szmelter. Po chwili dodał, że ruch odbywa się już całą szerokością jezdni, ale kierowcy jadą bardzo powoli.

Wypadek na S8
Wypadek na S8Mateusz Szmelter /tvnwarszawa.pl
Wypadek na trasie S8targeo.pl

wp//lulu

Pozostałe wiadomości