Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Wypadek na S8. "Dziecko zostało zabrane do szpitala"

  TVN Warszawa

  Zderzenie dwóch samochodów na S8Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2

  Na trasie S8 na wysokości Łabiszyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Poszkodowane zostało około siedmioletnie dziecko. Na miejscu są poważne utrudnienia w ruchu.

  - Pojazdy zderzyły się po godzinie 17 na pasie w kierunku Łodzi i Poznania. Około siedmioletnie dziecko zostało zabrane do szpitala - informuje Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  I ostrzega przed ogromnymi utrudnieniami na miejscu. - Trzy pasy ruchu są zablokowane, wszystko stoi w miejscu. Policjanci działają na miejscu i próbują to rozładować - zaznacza Retmaniak.

  Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Wygląda na to, że BMW najechało na toyotę, która ma bardzo mocny rozwalony tył. Później toyota musiała dodatkowo uderzyć w bariery i w efekcie samochód jest uszkodzony z każdej strony - opisuje.

  Dodaje również, że utrudnienia obejmują nie tylko jezdnię w kierunku Łodzi. - Korek utworzył się też na przeciwległej jezdni w kierunku Białegostoku, bo kierowcy zwalniają widząc wypadek - relacjonuje.

  Na miejscu pracuje policja i strażacy.

  mp/pm