Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Wypadek na Puławskiej. "Tramwaj potrącił starszą kobietę"

TVN Warszawa

Wypadek na PuławskiejTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

- U zbiegu Puławskiej i Odyńca starsza kobieta została potrącona przez tramwaj. W ciężkim stanie trafiła do szpitala - informuje reporter tvnwarszawa.pl. Były utrudnienia w ruchu.

- Tramwaj, który potrącił kobietę jechał w kierunku Wyścigów - mówi Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

- Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Dodatkowo inna kobieta będąca świadkiem zdarzenia zemdlała. Strażacy udzielają jej pomocy, przyjechała też karetka pogotowia - dodaje.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, policja i służby Tramwajów Warszawskich.

Policja potwierdza informację. - Kobieta w wieku około 80 lat weszła pod tramwaj. Lekarze określają jej stan jako ciężki - mówi Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak podkreśla, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło o godzinie 13.05.

Tramwaje na objazdach

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w ruchu w związku z zablokowanym przejazdem na skrzyżowaniu Puławska - Odyńca. Problemy dotyczyły linii: 10, 14, 18, 35, 74, które zostały skierowane na trasy objazdowe.

kw/pm