Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Wypadek na Powsińskiej. Kobieta w szpitalu

Warszawa

Artur Węgrzynowicz /tvnwrszawa.plWypadek na Powsińskiej

Na ul. Powsińskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. - Jedna osoba trafiła do szpitala - informował reporter tvnwarszawa.pl.

Do wypadku doszło ok. godz. 8. na wysokości ul. Św. Bonifacego. Zderzył się mercedes z citroenem. - Wraki samochodów zablokowały jeden pas ruchu. - Wszystko wskazuje na to, że kierowca mercedesa, który skręcał z Bonifacego w Powsińską, wymusił pierwszeństwo na drugim aucie - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodał, kobieta która prowadziła citroena, trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut był korek w kierunku wyjazdu z Warszawy.

- Kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Ustalamy przyczyny wypadku - poinformowała Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Wypadek na Powsińskiej | Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.pl
Korki na ulicy Powsińskiej | Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.pl
Wypadek na ulicy Powsińskiej | Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.pl
Wypadek na ulicy Powsińskiej | Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.pl

ło/r