Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Wypadek na moście Gdańskim

Warszawa

fot

Wypadek na moście Gdańskim. Jedna osoba została ranna. Przez kilkadziesiąt minut kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

- Do wypadku doszło ok. godz. 9 na środku mostu - mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. – Zderzyły się dwa samochody. Jechały w tym samym kierunku, w stronę Śródmieścia - dodaje. Po zderzeniu zaczęły się obracać. - W końcu zatrzymały się na barkierkach - mówi Zieliński.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie. Jedna osoba została ranna. Przejazd przez most był utrudniony. Przez kilkadziesiąt minut dostępny był tylko jeden pas, więc wprowadzono ruch wahadłowy.

Wypadek na Puławskiej

Do zderzenie, tym razem trzech aut, doszło również u zbiegu ul. Puławskiej i Karmazynowej. - Jedna osoba trafiła do szpitala - mówi Anna Kędzierzawska z biura prasowego stołecznej komendy. - Trwają czynności, ale utrudnień już nie ma - poinformowała po godz. 11.

Ślisko na ulicach

W niedzielę kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność na stołecznych ulicach. - Jest bardzo ślisko - ostrzega Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

fot

fot

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

ran