Wypadek na krajowej "pięćdziesiątce". Dwie osoby spłonęły w samochodzie

Warszawa

TVN24Tragiczny wypadek na krajowej "50"

Utrudnienie na drodze krajowej numer 50. Zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Jak podawała GDDKiA dwie osoby nie żyją, droga była zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 5.30 na odcinku: Mińsk Mazowiecki – Łochów, w miejscowości Zawiszyn. Zderzyły się fiat punto i daf.- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym jechał od Mińska Mazowieckiego. Omijał stojący na poboczu samochód ciężarowy i stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w jadącego z naprzeciwka dafa. Stanął w płomieniach - informował Tomasz Sitek z policji w Wołominie.Dodał, że dwie osoby podróżujące punto nie żyją. - Nie znamy ich tożsamości, na miejscu jest już prokurator - podawał.Kierowca dafa był trzeźwy.

Utrudnienia

Droga była zablokowana, w tym czasie ruchem kierowała policja. Wyznaczono objazdy. - Kierowcy samochodów ciężarowych, którzy jadą z Łochowa do Mińska Mazowieckiego, na rondzie w Łochowie powinni kierować się na Węgrów, następnie Dobre, a później wrócić na drogę krajową numer 50. W przeciwnym kierunku odwrotnie - informował Sitek. Z kolei osoby podróżujące samochodami osobowymi, przed miejscem wypadku skręcali na Myszadło i znów kierowali się na krajową "pięćdziesiątkę". W przeciwnym kierunku było odwrotnie.

Tragiczny wypadek w Zawiszynie
targeo

kz/mś