Śmiertelny wypadek na drodze do Nieporętu

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na drodze do Nieporętu

Droga wojewódzka nr 631 była przez kilka godzin zablokowana po zderzeniu czterech pojazdów. Ratownicy medyczni reanimowali poszkodowanego w wypadku mężczyznę, ale nie udało się go uratować. 83-latek zmarł.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do wypadku doszło przed godziną 15 na drodze Warszawa - Nieporęt, na odcinku między Zielonką a Markami. - Zderzyły się cztery samochody osobowe. Ratownicy na miejscu reanimują osobę poszkodowaną - mówił około godziny 15.30 Daniel Kwiatkowski z wołomińskiej straży pożarnej.

Po godzinie 16 przekazał, że mimo reanimacji mężczyzna zmarł. - Nikt inny nie został ranny w wypadku - dodał strażak.

Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji doprecyzował z kolei, że ofiarą wypadku jest 83-letni mężczyzna.

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 631Google Maps

Droga zablokowana

- Opel uderzył w bok fiata seicento, ale wygląda na to, że fiat zderzył się też wcześniej z którymś z pojazdów od przodu. Jest on niemal doszczętnie zniszczony. Nieco dalej w rowie leży dostawczy opel, też ma rozbity przód. Jest tu jeszcze czarne audi z rozbitym bokiem - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

Na miejscu pracowały trzy załogi straży pożarnej, policja i ratownicy pogotowia ratunkowego.

Były bardzo duże utrudnienia w ruchu. Droga była zablokowana w obu kierunkach, policja wyznaczyła objazdy. - To śmiertelny wypadek, więc trzeba się liczyć z tym, że utrudnienia mogą potrwać dość długo - ostrzegał Daniel Kwiatkowski z wołomińskiej straży pożarnej.

Utrudnienia na trasie 631 zakończyły się przed godziną 19.

Autor:mp/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl