Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Czołowe zderzenie na krajowej "62". "Pięć osób trafiło do szpitala, w tym dziecko"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pk
Mapy GoogleDo wypadku doszło w miejscowości Wielęcin

W Wielęcinie w powiecie wyszkowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak podali strażacy, pięć osób zostało rannych.

Do zderzenia doszło na odcinku między Wyszkowem a Serockiem na wysokości miejscowości Wielęcin. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku około godziny 6.30. - Czołowo zderzyły się tam dwa samochody, którymi łącznie podróżowało sześć osób. Pięć osób, w tym jedno dziecko, trafiło do szpitala - przekazał kapitan Daniel Wachowski z wyszkowskiej straży pożarnej.

Po wypadku droga krajowa numer 62 była całkowicie nieprzejezdna. - Ruch został już wznowiony. Ostatni nasz zastęp wraca do bazy, na miejscu pozostaje jeszcze policja - poinformował strażak około godziny 8.30 i dodał, że łącznie w akcji brały udział cztery zastępy.

- Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili funkcjonariusze straży granicznej z Modlina, którzy akurat jechali na służbę - zaznaczył Wachowski.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o innym zdarzeniu na krajowej "62" w okolicy Wyszkowa - w lutym ciężarówka zderzyła się tam z traktorem:

Samochód ciężarowy na bokuTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pk

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google