Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Wypadek na A2 w stronę Warszawy. Dwie osoby ranne

Warszawa

TVN24Wypadek na A2

Na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Feliksów (woj. mazowieckie) doszło do wypadku. Zdjęcie i informacje z miejsca zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24.

Na fotografii nadesłanej przez Reportera 24 widać uszkodzone samochody i długi korek ciągnący się na drodze.

Do zdarzenia doszło w piątek rano na odcinku Skierniewice - Warszawa. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zderzyły się dwa samochody osobowe, samochód ciężarowy i bus. Ranne zostały dwie osoby.

Dwie osoby ranne

- To kierowca samochodu ciężarowego, którego trzeba było wyciągnąć z maszyny. Poszkodowany został również kierowca jednego z samochodów osobowych - powiedział przed 9.00 na antenie TVN24 Piotr Grzelecki ze straży pożarnej w Żyrardowie.

- Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo - dodał Rafał Sułecki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Kierowcy napotkali na utrudnienia, ponieważ jezdnia w kierunku Warszawy była zablokowana. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia mogło dojść, gdy jeden z kierowców nieprawidłowo zmieniał pas ruchu - wyjaśniał Sułecki.

Ostatecznie ruch został przywrócony po godzinie 10.

Trudny poranek

To nie jedyne poranne kłopoty na A2. - Pomiędzy węzłem Pruszków a węzłem Konotopa doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarowym - poinformowała po godz. 8 GDDKiA. Zablokowany był lewy pas ruchu w kierunku Warszawy. Po godz. 10 pas został odblokowany.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

sc/sk