Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Wypadek na A2. Trzy osoby ranne, jedną z nich zabrał śmigłowiec

TVN Warszawa

Wypadek na autostradzie A2Emi Kuhn-Zakurzewska / Facebook
wideo 2/2

Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody osobowe. Jak poinformowała policja, trzy osoby zostały ranne. Jedną z nich z miejsca wypadku zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło na jezdni w kierunku Warszawy w okolicy węzła Grodzisk Mazowiecki.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16.10. Samochody zderzyły się na 442. kilometrze autostrady A2 - precyzowała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. - Były to opel, hyundai i BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą był kierowca opla. Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi - dodała.

Początkowo autostrada była całkowicie nieprzejezdna. Policjanci kierowali auta na objazdy. - Otrzymaliśmy informację, że jeden pas ruchu jest już przejezdny - mówiła po godzinie 17 Szymańska-Sitkiewicz. Kierowcy musieli jednak uzbroić się w cierpliwość. Korek w kierunku Warszawy sięgał przez długi czas ponad 10 kilometrów.

kk/b