Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Wypadek motocyklisty na moście Grota

  TVN Warszawa

  Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plWypadek motocyklisty na moście Grota

  Na moście Grota-Roweckiego motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. - Motocyklista trafił do szpitala - podał nasz reporter. Przez kilkadziesiąt minut były duże utrudnienia w kierunku Marek.

  Policja potwierdziła zdarzenie. - Zgłoszenie dostaliśmy około godziny 19.30 - mówiła Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Samochód osobowy zderzył się z motocyklem - poinformowała. Wszystko wydarzyło się na jezdni lokalnej. - Motocykl jest bardzo rozbity, motocyklista zderzył się z mercedesem i uderzył też w bariery linowe, został zabrany do szpitala - powiedział Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

  Na miejscu, oprócz policji, szybko pojawiła też straż pożarna, która - jak zastrzegł Zieliński - "najechała na to zdarzenie przypadkiem". Po kilkunastu minutach dojechał jednak kolejny wóz. - Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia i czyszczą jezdnię z płynów eksploatacyjnych - mówił nasz reporter. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu w kierunku Marek.

  kw/b