Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Ulice

Wypadek autobusu. Pasażer wypadł przez okno

Ulice

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plWypadek na Ursynowie

Bardzo poważny wypadek na Ursynowie. Zderzył się autobus miejski z samochodem ciężarowym. Cztery osoby zostały ranne. Jeden z pasażerów wypadł przez okno.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Herbsta i Romera. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy jechał ul. Herbsta w stronę ul. Pileckiego. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi linii 179, który chciał skręcić w lewo z ul. Romera w ul. Herbsta - informuje Robert Opas ze stołecznej policji.

Cztery osoby ranne

- Dwóch kierowców oraz dwóch pasażerów zostało rannych – relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. – Jeden z pasażerów wypadł przez szybę – dodaje.

Według stołecznej policji rannych zostało trzech pasażerów i kierowca autobusu.

Na miejscu były zastępy straży pożarnej. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Utrudnienia

Były utrudnienia dla kierowców. Skrzyżowanie było nieprzejezdne. - Można jedynie skręcić w prawo z ul. Romera w ul. Herbsta oraz w prawo z ul. Herbsta w ul. Romera - wyjaśniał przed 9.00 Marcinczak.

Przed 10.00 skrzyżowanie zostało odblokowane.

Na miejscu byli reporterzy24.

Czytaj też na Kontakcie 24

su//ec