Ulice

Wymusił pierwszeństwo: dwie osoby ranne

Ulice

fot
| Fakty w Południefot

Trzy rozbite samochody i jedna osoba ranna - to efekt dwóch zdarzeń, jakie miały miejsce na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Banacha. Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 7:30, drugie miało miejsce kilka godzin później, bo o 11:00.

- Przyczyną wypadku z godziny 7 rano było wymuszenie pierwszeństwa - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Marcin Gula. – Mercedes uderzył w bok opla, podczas wykonywania lewoskrętu w Banacha - dodaje.

-Kierowca mercedesa tak się spieszył, że nie dość, że uderzył w mój pojazd, to jeszcze wypchnął mnie pod nadjeżdżające samochody – poinformowała tvnwarszawa.pl poszkodowana pani Marta - Na szczęście udało mi się uniknąć kolejnego uderzenia – dodała.

Była świadkiem wypadku z godz. 11

- Po udzieleniu pomocy szpitalnej zostałam przywieziona na miejsce zdarzenia w celu złożenia zeznań i uczestniczenia w oględzinach mojego auta – pisze pani Marta - Niestety właśnie wtedy byłam świadkiem kolizji nissana z czarnym mercedesem. Kierowcy postanowili nie angażować policjantów, którzy zajmowali się jeszcze "moją kolizją" – dodaje.

W okolicy były poważne utrudnienia dla kierowców trwające kilka godzin. Jedno z aut blokowało 2 pasy ruchu ulicy Żwirki i Wigury w stronę Lotniska Chopina.

Mapy dostarcza Targeo.pl

as/su/roody

Pozostałe wiadomości