Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Wyciek gazu na budowie. Robotnicy ewakuowani

Ulice

fot
fot

- Podczas prac ziemnych wodociągowcy uszkodzili rurę z gazem- relacjonował w środę po południuTomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Ulica Pokorna i Inflancka były wyłączone z ruchu.

- Na miejsce przyjechała straż pożarna, która zabezpieczyła teren. Pogotowie gazowe zamknęło dopływ gazu - realcjonował Zieliński.

- Faktycznie została uszkodzona przez nas rura, w czasie przeprowadzanych prac przy przyłączu wodociągowym- potwierdził Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Szpital bez gazu karetki jeżdżą naokoło

- Gazu nie ma pobliski szpital- mówił Zieliński. Jak ustaliliśmy nie miało to wpływu na komfort pacjentów. - Szpital zasila SPEC. W momencie awarii korzystamy z własnych zasobów ropy- wyjaśnł jeden z pracowników szpitala przy Inflanckiej. Problem leży gdzie indziej. Zamknięcie ulicy przez pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spowodowało, że karetki miały problem z dojazdem.

- Na pewno nie myśmy zamknęli dojazd do szpitala. Nie jest to naszą rolą- zaprzeczał Bugaj.

Robotnicy ewakuowani

Na budowie przy ul. Pokornej doszło do uszkodzenia magistrali gazowej średniego ciśnienia. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej - potwierdził Albert Stempień ze stołecznej straży pożarnej. - Ewakuowaliśmy dziesięciu robotników. Nie ma większego zagrożenia - dodał.

film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa
film: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa

Mapy dostarcza Targeo.pl

su

Pozostałe wiadomości