Wybił szybę w taksówce, kierowcę potraktował gazem. Szuka go policja


Na ulicy Radiowej doszło do scysji między kierowcami. Jej finał to wybita szyba, użyty gaz pieprzowy i ranny taksówkarz odwieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 8. – Taksówkarz jechał Radiową, w kierunku Kaliskiego. Gdy zatrzymał się na skrzyżowaniu z Ebro, podszedł do niego mężczyzna, wybił szybę w drzwiach kierowcy i twarz spryskał gazem pieprzowym – relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

– Po wszystkim wsiadł do swojego samochodu i odjechał, omijając korek przez pętlę autobusową – dodaje reporter.

Zajechanie i awantura

Kierowca taksówki zatrzymał się przy przystanku autobusowym. – Na miejsce przyjechała policja, karetka i koledzy z korporacji. Jak mówi jeden z nich, prawdopodobnie chwilę przez atakiem kierowcy zajechali sobie drogę i trąbili na siebie.

Potwierdza to Edyta Adamus ze stołecznej policji. – Doszło do zajechania drogi w wyniku czego wywiązała się awantura. Wiemy, że mężczyzna, który użył gazu, jechał samochodem marki Ford. Jest on poszukiwany – mówi policjantka.

Taksówkarz ma rozciętą rękę. – Początkowo pomoc była udzielana na miejscu. Zapadła jednak decyzja o przewiezieniu mężczyzny do szpitala – informuje reporter.

wp/r

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości