Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Wpadł na bariery, zablokował wiadukt i zniknął

Warszawa

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plTaksówka wjechała w bariery

Kolizja i korek w Al. Jerozolimskich. - Na wiadukcie nad ulicą Śmigłowca samochód uderzył w bariery, a jego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

W korku stały Al. Jerozolimskie w kierunku od wjazdu do stolicy w stronę Dworca Zachodniego. Wcześniej samochód uderzył w bariery ochronne na wiadukcie nad ulica Śmigłowca. - Na miejscu są policja, straż pożarna, ale nie ma kierowcy. Ten oddalił się z miejsca zdarzenia - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Informacje potwierdziła policja. - Z niewyjaśnionych na razie przyczyn kierujący skodą uderzył w bariery. Ruch na wiadukcie w stronę centrum jest wyłączony. Na jezdni są porozrzucane części rozbitego auta - poinformowała Edyta Adamus z sekcji prasowej stołecznej komendy.

Po około pół godzinie ruch wznowiono. Nadal trwają poszukiwania kierowcy. - Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia, nie zastali go. Ustalamy jego tożsamość - dodała Adamus.

Zdjęcie otrzymaliśmy także na Kontakt 24:

Uderzył w bariery
Dream/ Kontakt24

skw/b