Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Potrąciła autem dziecko na rowerze, policja szuka świadków wypadku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plKierowca potrącił dziecko na rowerze

Potrącenie dziecka na rowerze. Wołomińska policja poszukuje świadków wypadku w miejscowości Nowe Lipiny. Jak informuje policjantka prowadząca postępowanie, kierująca volkswagenem Kamila K. zderzyła się z 11-letnim Szczepanem jadącym na rowerze, w wyniku czego chłopiec trafił do szpitala.

W sobotę, 24 lipca w miejscowości Nowe Lipiny (powiat wołomiński) doszło do potrącenia dziecka jadącego na rowerze. Zdarzenie miało miejsce około godziny 10 na skrzyżowaniu ulic Szosa Jadowska i Pogodna. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak przekazała nam wówczas Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji, potrącony został 11-letni chłopiec. - Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa - mówiła Sulich.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Wołomińska policja poszukuje świadków tego wypadku. - Wydział Dochodzeniowo-Śledczy w Wołominie prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego z dnia 24 lipca 2021 roku w miejscowości Nowe Lipiny. Samochód marki Volkswagen kierowany przez Kamilę K. zderzył się z rowerem kierowanym przez 11-letniego Szczepana P. W wyniku zderzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Warszawie - informuje prowadząca postępowanie młodszy aspirant Justyna Szczepanek.

Prosi też o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyny i przebiegu zdarzenia: - Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin przy ulicy Wileńskiej 43a, 05-200 Wołomin lub pod numerami telefonów: 4772-47-259, 22 776-20-21.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości