Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w Wólce Radzymińskiej
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek w Wólce Radzymińskiej

W Wólce Radzymińskiej (powiat legionowski) czołowo zderzyły się samochód osobowy z ciężarówką. W wypadku zginął jeden z kierowców . Droga wojewódzka nr 631 była zablokowana.

O wypadku dowiedział się reporter tvnwwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką doszło na drodze wojewódzkiej nr 631 w miejscowości Wólka Radzymińska. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z drogi. Samochód osobowy jest poważnie zniszczony. Droga wojewódzka nr 631 jest zablokowana w obu kierunkach - przekazał po godzinie 15 Węgrzynowicz.

Jak poinformowała Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, wypadek okazał się śmiertelny. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki poruszał się drogą wojewódzką numer 631 w kierunku Nieporętu. W przeciwnym kierunku jechał 47-letni kierowca mitsubishi, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z ciężarówką. W wyniku poniesionych obrażeń kierowca auta osobowego zmarł. Kierowca pojazdu ciężarowego nie odniósł obrażeń - przekazała policjantka.

Dodała, że na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. - Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy - poinformowała Stopińska.

Nasz reporter przekazał, że miejsce, gdzie doszło do wypadku, jest oznaczone jako "czarny punkt". - Tuż obok na poboczu widać krzyże poustawiane ku pamięci osób, które zginęły w tym miejscu - przekazał Węgrzynowicz.  

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości