Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Wjechał w skrzynkę z gazem. "Kierowca w stanie krytycznym"

Ulice


Nad ranem samochód wjechał w skrzynkę z gazem przy ul. Paderewskiego. Mężczyzna w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala. Auto jest zniszczone. Zdjęcia i pierwsze informacje dostaliśmy od internauty na Kontakt24.

Do wypadku doszło ok. godz. 3 na wysokości numeru 35a. - Ford mondeo wjechał w skrzynkę z gazem, która znajduje się przy jednej z posesji – informuje Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej policji.

Ranny trafił do szpitala

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna, karetka i pogotowie gazowe. – Kierowca był wycinany z samochodu. Później w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala. Policja ustala przyczyny zdarzenia – wyjaśnia Świstak.

Jak informują świadkowie, samochód jechał z dużą prędkością. Pracownicy pogotowia gazowego naprawili uszkodzoną skrzynkę. Był utrudnienia w ruchu, policjanci kierowali na objazdy.

W tym miejscu doszło do wypadkuLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

ran/sk

Źródło zdjęcia głównego: warszawa@tvn.pl