Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Wjechał w płot budowy metra. Jak on to zrobił?!

Warszawa

piotrekkfuri / Kontakt24Wjechał mercedesem w ogrodzenie budowy

Niecodzienna kolizja na Woli. Kierowca przejechał w kółko po skrzyżowaniu i uderzył w ogrodzenie budowy drugiej linii metra.

"Na skrzyżowaniu ulic Płocka i Wolska samochód wjechał w ogrodzenie budowy metra. Na miejscu jest już policja i pogotowie" - napisał na Kontakt 24 ArtWit.

Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że policja interweniowała na Woli o godz. 14.30. - Kolizję spowodował kierowca mercedesa - mówił.

Podawał też, że nikt nie został ranny, a na drodze nie ma utrudnień w ruchu. - Jesteśmy na miejscu rozliczamy kolizję - informował.

Kolizja na Woli
ArtWit, Kontakt 24

220-złotowy mandat

Kilka godzin po kolizji od piotrekkfuri dostaliśmy na Kontakt 24 film z tego zdarzenia. Widać na nim, jak kierowca furgonetki rozpoczyna manewr skrętu w lewo, ale zamiast pojechać ul. Płocką auto skręca nadal i po chwili wjeżdża w płot, który wcześniej kierowca miał po swojej prawej stronie.

- Kierujący mercedesem został ukarany mandatem w wysokości 220 zł - powiedział nam wieczorem Piotr Świstak z KSP.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do tej niecodziennej kolizji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca miał problem z pedałami w samochodzie.

kz/pm