Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Wjechał w ludzi na przystanku

Ulice

| Polskie Radio Wrocław, tvn24.plfot. TVN Warszawa

Samochód osobowy wjechał w ludzi stojących na przystanku autobusowym na rondzie Żaba. Pięć osób zostało rannych. Informację otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego wjechał na przystanek chcąc uniknąć zderzenia z autobusem.

– Kierowca forda jechał za blisko autobusu i w momencie kiedy ten zatrzymywał się na przystanku, kierowca osobówki skręcił i wjechał na przystanek – powiedziała Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. 22-letni kierowca forda była trzeźwy.

Pięć osób rannych

Początkowo policja informowała o trzech rannych osobach. Później jednak okazało się, że pięć osób jest rannych: cztery trafiły do szpitala, a jedna została opatrzona na miejscu.

Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami. Wedłu internauty, który przesłał na warszawa@tvn.pl relację z wypadku, rannych zostało pięć osób.

Czytaj także na tvn24.pl.

bf/par