Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Ulice

Wjechał w ludzi na przystanku

Ulice

fot. TVN Warszawa
| Polskie Radio Wrocław, tvn24.plfot. TVN Warszawa

Samochód osobowy wjechał w ludzi stojących na przystanku autobusowym na rondzie Żaba. Pięć osób zostało rannych. Informację otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego wjechał na przystanek chcąc uniknąć zderzenia z autobusem.

– Kierowca forda jechał za blisko autobusu i w momencie kiedy ten zatrzymywał się na przystanku, kierowca osobówki skręcił i wjechał na przystanek – powiedziała Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. 22-letni kierowca forda była trzeźwy.

Pięć osób rannych

Początkowo policja informowała o trzech rannych osobach. Później jednak okazało się, że pięć osób jest rannych: cztery trafiły do szpitala, a jedna została opatrzona na miejscu.

Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami. Wedłu internauty, który przesłał na warszawa@tvn.pl relację z wypadku, rannych zostało pięć osób.

Czytaj także na tvn24.pl.

bf/par

Pozostałe wiadomości