Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Wjechał w barierki na wyjeździe z tunelu. Stanął w poprzek pasa

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plSamochód uderzył w barierki na Trasie Łazienkowskiej

Na Trasie Łazienkowskiej samochód osobowy uderzył w barierki i stanął w poprzek lewego pasa, blokując ruch w kierunku Pragi.

Do zdarzenia doszło przy wyjeździe z tunelu, na wysokości ronda Jazdy Polskiej.

- Kia stoi w poprzek lewego pasa ruchu. Na jezdni są odłamki karoserii i płyny, które wyciekły z samochodu - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. Dodał też, że samochód uszkodził barierki oddzielające przeciwległe pasy jezdni i pobliską latarnię.

Kierowcy zmuszeni byli do korzystania tylko z jednego pasa ruchu w kierunku Pragi.

Jak informowała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji, nikt nie został ranny, a kierująca samochodem była trzeźwa.

Nasz reporter ostrzegał też kierowców przed utrudnieniami w kierunku Mokotowa. - Na buspasie w okolicy przystanku Rozbrat na światłach awaryjnych stoi zepsuty samochód - opisywał Węgrzynowicz. - Z kolei nieco bliżej ronda Jazdy Polskiej dwa samochody blokują środkowy pas ruchu - dodał. Prawdopodobnie wcześniej mogło dojść do ich kolizji.

Samochód uderzył w barierki na Trasie Łazienkowskiej | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Samochód uderzył w barierki na Trasie Łazienkowskiej | Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

kk/b