ULICE
  • ULICA POWSIŃSKA OTWARTA
  • W NIEDZIELĘ PO GODZINIE 18 ZAKOŃCZYŁA SIĘ NAPRAWA JEZDNI PO AWARII Z ZESZŁEJ ŚRODY
  • ULICA JEST PRZEJEZDNA W OBU KIERUNKACH

Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Wjechał na torowisko, zablokował tramwaje

Warszawa

fot

Poranne utrudnienia na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Batorego. Około godz. 7.00 w poniedziałek kierowca opla wjechał na torowisko i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Przez kilkadziesiąt minut składy nie kursowały w stronę centrum.

- Kierowca opla jechał al. Niepodległości w stronę Mokotowa. Nagle zjechał na torowisko i uderzył w słup trakcji tramwajowej uszkadzając go – relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejscu pojawiła się policja i pogotowie. Kierowca nie został poważnie ranny. Za to z poważnymi utrudnieniami w drodze do pracy musieli się liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej.

Składy w stronę centrum nie jeździły przez kilkadziesiąt minut. Na miejsce wezwano służby techniczne Tramwajów Warszawskich, które naprawiały uszkodzony słup trakcji tramwajowej. W związku z ich pracami, także przejazd w stronę Mokotowa był chwilami utrudniony.

Ruch został wznowiony przed godz. 8.00.

Mapy dostarcza Targeo.pl

par