Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Uderzył w sygnalizator, wypadł ze skrzyżowania

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKierowca wjechał w sygnalizację świetlną

Na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej z aleją Rzeczpospolitej kierowca alfy romeo wjechał w słup sygnalizacji świetlnej. Uszkodził też dwa inne, zatrzymał się dopiero przy chodniku.

- W kolizji nikt nie ucierpiał. Kierowca był trzeźwy, został przebadany przez załogę karetki pogotowia, ale nie wymagał hospitalizacji - mówiła nam Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że na miejscu pracowały służby. Były niewielkie utrudnienia w ruchu.

Na zdjęciach od reportera tvnwarszawa.pl Artura Węgrzynowicza widać, że samochód zatrzymał się za chodnikiem, tuż przy barierkach energochłonnych. - Samochód mocno zniszczył sygnalizację, łącznie uszkodzone są trzy słupy. Na szczęście nikt tamtędy nie przechodził - relacjonował Węgrzynowicz.

Informował też o utrudnieniach: - Zablokowany jest skręt z alei Rzeczpospolitej w aleję Wilanowską w kierunku Wiertniczej.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl