Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Uderzył w sygnalizator, wypadł ze skrzyżowania

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  katke
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKierowca wjechał w sygnalizację świetlną

  Na skrzyżowaniu alei Wilanowskiej z aleją Rzeczpospolitej kierowca alfy romeo wjechał w słup sygnalizacji świetlnej. Uszkodził też dwa inne, zatrzymał się dopiero przy chodniku.

  - W kolizji nikt nie ucierpiał. Kierowca był trzeźwy, został przebadany przez załogę karetki pogotowia, ale nie wymagał hospitalizacji - mówiła nam Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że na miejscu pracowały służby. Były niewielkie utrudnienia w ruchu.

  Na zdjęciach od reportera tvnwarszawa.pl Artura Węgrzynowicza widać, że samochód zatrzymał się za chodnikiem, tuż przy barierkach energochłonnych. - Samochód mocno zniszczył sygnalizację, łącznie uszkodzone są trzy słupy. Na szczęście nikt tamtędy nie przechodził - relacjonował Węgrzynowicz.

  Informował też o utrudnieniach: - Zablokowany jest skręt z alei Rzeczpospolitej w aleję Wilanowską w kierunku Wiertniczej.

  Autor:katke

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl