Ulice

Wiadukt nad Cierlicką opóźniony o miesiąc

Ulice

fot. ZDM
fot. ZDM

Kierowcy z Ursusa muszą uzbroić się w cierpliwość. Remont wiaduktu nad ulicą Cierlicką łapie opóźnienie. - Wykonawca poprosił nas o przedłużenie terminu do końca października - poinformował tvnwarszawa.pl Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

Początkowo wiadukt nad ul. Cierlicką miał być gotowy pod koniec września. - W lipcu były aż 22 dni deszczowe i wykonawca poprosił o przedłużenie terminu. Nie był w stanie przeprowadzić betonowania obiektu w tak złych warunkach pogodowych - mówi Adam Sobieraj.

Remont od kwietnia

Wiadukt na ul. Traktorzystów w Ursusie został całkowicie zamknięty 12 kwietnia. Ulica została wyłączona z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Jagiełly i ul. Wojciechowskiego do przejścia dla pieszych na wysokości PKP Ursus. Pod wiaduktem - na ul. Cierlickiej - został wprowadzony ruch wahadłowy.

Nadal objazdami

Kierowcy nadal muszą korzystać z następujących objazdów: - od strony Piastowa: ul. Warszawską – ul. Gierdziejewskiego – ul. Posag Siedmiu Panien – ul. Szamoty; -od strony ul. Wojciechowskiego: ul. Jagiełły – ul. Lalki - ul. Gierdziejewskiego – ul. Posag Siedmiu Panien – ul. Szamoty; - od ul. Cierlickiej: - przez rondo do ul. Gierdziejewskiego – ul. Posag Siedmiu Panien –ul. Szamoty; - od strony Włoch: ul. Szamoty – ul. Posag Siedmiu Panien – ul. Gierdziejewskiego – ul. Warszawską w stronę Piastowa lub ul. Gierdziejewskiego - przez rondo w stronę ul. Cierlickiej lub przez rondo w ul. Lalki w stronę ul. Wojciechowskiego.

Nowy wiadukt

Remont wiaduktu ulicy Traktorzystów miał rozpocząć się w zeszłym roku, ale z powodu dużych ograniczeń w ruchu pociągów podmiejskich, spowodowanych remontem przejścia podziemnego we Włochach, został przełożony.

Wykonawcą prac jest firma WPM Mosty. Całkowity koszt inwestycji wynosi 3,5 mln złotych. Remont powinien się zakończyć wraz z końcem października tego roku.

Mapy dostarcza Targeo.pl

as/roody

Pozostałe wiadomości