Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

"Wężykiem" po drodze krajowej. Pijany traktorzysta zatrzymany

Ulice

archiwum TVN24Traktorzysta pod wpływem alkoholu (zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali nietrzeźwego traktorzystę. Kierowcy grozi do dwóch lat więzienia. Do całego zdarzenia doszło podczas jednej z ostatnich nocy. Funkcjonariusze patrolowali okolice Ożarowa Mazowieckiego.

"Kilka minut po 23 zauważyli w Ołtarzewie traktor poruszający się po drodze krajowej nr 92. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Kierujący prowadził pojazd "wężykiem"" – czytamy na stronie lokalnej policji.

Sprawa trafi do sądu

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej i sprawdzili stan trzeźwości. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jak podaje policja, miał dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 2 lat więzienia. Sprawa traktorzysty trafi do sądu.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O SOBOTNIM WYPADKU NA GOCŁAWKU:

Wypadek na GrochowskiejLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

ran

Źródło zdjęcia głównego: archiwum TVN24