Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Dwie kolizje na węźle Konotopa. Najpierw przy zjeździe na A2, potem przy wlocie na S8

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ec
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na węźle KonotopaTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Dwie kolizje na węźle Konotopa

Na węźle Konotopa doszło we wtorek wieczorem do dwóch kolizji. Początkowo rozbite auta blokowały zjazd z Południowej Obwodnicy Warszawy na autostradę A2. Pół godziny później doszło do zderzenia przy wjeździe na trasę S8.

Utrudnienia rozpoczęły się przed godziną 18. - Zderzyły się dwa samochody osobowe. Rozbite auta blokują lewy pas jezdni przy zjeździe z trasy S2 na autostradę A2 w kierunku Poznania - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak precyzował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, zderzyły się jeep i dacia. - Nasza załoga jest w drodze na miejsce zdarzenia - dodał. Początkowo była tam wyłącznie służba autostradowa. Ze wstępnych informacji służb wynika, że nikt nie został poszkodowany.

Zderzenie na węźle Konotopa spowodowało korek na trasie S2 (POW). - Utrudnienia czekają kierowców jadących od strony Puławskiej - ostrzegał nasz reporter.

O kolizji informowała też Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak podali drogowcy, trasa powinna być w pełni przejezdna około godziny 19.

Zderzenie trzech aut

Po godzinie 18.30 na węźle Konotopa doszło do drugiej kolizji. Tym razem na zjeździe z węzła na trasę S8 w kierunku węzła Mory.

- Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Auta najechały na siebie. Jedno z nich ma urwane tylne koło. Na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne - relacjonuje nasz reporter.

Na miejscu zderzenia są policjanci, strażacy i służba autostradowa. - Nie ma osób poszkodowanych. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - informuje Karol Kroć z pruszkowskie straży pożarnej.

Jak ostrzega nasz reporter, zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Bemowa.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/ec