Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Dwie kolizje na węźle Konotopa. Najpierw przy zjeździe na A2, potem przy wlocie na S8

Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ec
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na węźle KonotopaTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Dwie kolizje na węźle Konotopa

Na węźle Konotopa doszło we wtorek wieczorem do dwóch kolizji. Początkowo rozbite auta blokowały zjazd z Południowej Obwodnicy Warszawy na autostradę A2. Pół godziny później doszło do zderzenia przy wjeździe na trasę S8.

Utrudnienia rozpoczęły się przed godziną 18. - Zderzyły się dwa samochody osobowe. Rozbite auta blokują lewy pas jezdni przy zjeździe z trasy S2 na autostradę A2 w kierunku Poznania - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak precyzował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, zderzyły się jeep i dacia. - Nasza załoga jest w drodze na miejsce zdarzenia - dodał. Początkowo była tam wyłącznie służba autostradowa. Ze wstępnych informacji służb wynika, że nikt nie został poszkodowany.

Zderzenie na węźle Konotopa spowodowało korek na trasie S2 (POW). - Utrudnienia czekają kierowców jadących od strony Puławskiej - ostrzegał nasz reporter.

O kolizji informowała też Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jak podali drogowcy, trasa powinna być w pełni przejezdna około godziny 19.

Zderzenie trzech aut

Po godzinie 18.30 na węźle Konotopa doszło do drugiej kolizji. Tym razem na zjeździe z węzła na trasę S8 w kierunku węzła Mory.

- Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Auta najechały na siebie. Jedno z nich ma urwane tylne koło. Na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne - relacjonuje nasz reporter.

Na miejscu zderzenia są policjanci, strażacy i służba autostradowa. - Nie ma osób poszkodowanych. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - informuje Karol Kroć z pruszkowskie straży pożarnej.

Jak ostrzega nasz reporter, zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Bemowa.

Zderzenie trzech aut na węźle Konotopa | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na węźle Konotopa | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na węźle Konotopa | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Kolizja na węźle Konotopa | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Kolizja na węźle Konotopa | Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/ec