Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Weekendowy remont Waryńskiego i Okuniewskiej

TVN Warszawa


Nową nawierzchnię zyskają ulice Waryńskiego i Okuniewska. Od piątku do poniedziałku kierowców czekają utrudnienia. Również autobusy pojadą objazdami.

Prace rozpoczną się w piątek o 22, a zakończą w poniedziałek około 5 rano. W związku z prowadzeniem prac konieczne będzie zamknięcie ulic. Waryńskiego nieprzejezdna będzie na odcinku od ul. Stefana Batorego do Goworka, a Okuniewska od ul. Cyrulików do 111 Eskadry Myśliwskiej.

Zalecane objazdy

W przypadku tej pierwszej zamknięta dla ruchu będzie jezdnia w kierunku Mokotowa. Zalecany jest objazd ulicami: Stefana Batorego i Wiśniową lub al. Niepodległości i Rakowiecką.

Autobusy jeżdżące tą trasą pojadą objazdem przez ulice: Stefana Batorego, Wiśniową i Rakowiecką do Puławskiej. Dalej powrócą na swoje trasy. Zmiany dotyczyć będą linii: 131, 138, 222, 501, 519, 522, N31, N37, N81.

Remont ulicy Okuniewskiej rozpocznie się o tej samej porze, co ulicy Waryńskiego. Zakończy się o 4 nad ranem. Kierowcy będą mogli objechać odnawiany fragment ulicami: 1 Praskiego Pułku, Niemcewicza, Wspólną, Grzybową, al. Komandosów, Ilskiego i Marsa.

Zobacz też : "Płaskie jak stół. Rondo Daszyńskiego po remoncie"

Rondo Daszyńskiego po remoncie
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

md/b