Weekendowe utrudnienia na Młocinach. Zmiany w rozkładzie "2" i "6"

Warszawa

ZTMUtrudnienia dla tramwajów na Młocinach

W sobotę i niedzielę tramwajarze będą pracowali przy torowisku w okolicy węzła Młociny. Tramwaje pojadą zmienionymi trasami. Zastąpią je autobusy linii Z-6.

Utrudnienia dotyczą linii 2 i 6. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, składy nie będą jeździły pomiędzy przystankiem Zajezdnia Żoliborz a Metro Młociny.

Prace będą prowadzone w sobotę - od godziny 8.35 do 19 i w niedzielę - od 12 do 19.Tramwaje zostaną skierowane na objazdy.

Linia 2: NOWODWORY – … – most Marii Skłodowskiej–Curie – Marymoncka – Słowackiego – METRO MARYMONT

Linia 6: GOCŁAWEK – … – Marymoncka – Zgrupowania AK „Kampinos” – ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ.

ZTM zapowiada uruchomienie zastępczej linii autobusowej Z-6, która będzie jeździć następującą trasą: NOWODWORY - Światowida - Myśliborska - Kuklińskiego - most Skłodowskiej-Curie - gen. Wittek - METRO MŁOCINY.

Utrudnienia w Śródmieściu

W niedzielę utrudnienia rozpoczynają się także w okolicy placu Krasińskich, w związku z trwającym tam remontem.

Zamknięty dla ruchu będzie plac Krasińskich pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Świętojerską i Długą. Jadący Bonifraterską będą musieli się rozjechać w prawo lub w lewo w Świętojerską. Podobnie będą musieli zrobić kierowcy dojeżdżający Miodową do skrzyżowania z Długą.

Od strony Świętojerskiej możliwy będzie tylko dojazd do parkingu podziemnego pod placem. Objazd zostanie poprowadzony Świętojerską, Andersa, przez plac Bankowy i dalej Senatorską.

CZYTAJ WIĘCEJ O TYCH ZMIANACH:

Plac Krasińskich czekają zmianyArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

kw/r