Weekendowe remonty na Bielanach i Woli

Warszawa

infoulice.um.warszawa.plOrganizacja ruchu na ul. Prostej

Na Woli przebudują sieć gazową, a na Bielanach odbudują ulicę po pracach kanalizacyjnych. W weekend kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają utrudnienia.

Od piątku, od godz. 22.00 do poniedziałku, do godz. 6.00 kierowcy powinni się spodziewać utrudnień na rondzie Daszyńskiego. Zamknięty będzie zjazd w ul. Prostą, w kierunku al. Jana Pawła II.Objazd zostanie poprowadzony ul. Grzybowską.

Utrudnienia dla pasażerów

Następnie od poniedziałku do piątku przejazd ul. Prostą będzie zwężony do jednego pasa. W ostatnim etapie, w weekend od 8 do 11 kwietnia odtworzona zostanie nawierzchnia jezdni i znowu zamknięty zostanie zjazd z ronda w ul. Prostą.Poza kierowcami, również pasażerowie komunikacji miejskiej powinni spodziewać się utrudnień. Autobusy linii 109, 155, 178, N45 i N95 skierowane zostaną na trasę objazdową. W kierunku krańców DW.CENTRALNY, PL.ZAWISZY, KONWIKTORSKA: od Ronda I. Daszyńskiego: Towarowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta (dla linii 155: Żelazna) i dalej swoimi trasami. Utrudnienia związane są z budową sieci gazowej.

Roboty kanalizacyjne na Bielanach

Od najbliższego piątku, od godz. 22 do poniedziałku, do godz. 5 rano utrudnienia spotkają również mieszkańców innej części miasta - Bielan. Przebudowana zostanie wschodnia strona ul. Marymonckiej i Podleśnej, a kierowcy będą jeździli w obydwu kierunkach jezdnią zachodnią. W weekend nie będzie przejazdu przez skrzyżowanie z ul. Marymoncką ulicami Podczaszyńskiego i Podleśną. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Lektykarska – Hłaski – Gdańska.

To dalszy ciąg prac przy odbudowie ulicy po robotach kanalizacyjnych.

ło/r