Weekend bez Świętokrzyskiego. "Jest zamieszanie"

Warszawa

fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Wymiana nawierzchni na Wybrzeżu Szczecińskim powoduje utrudnienia dla kierowców. Zamknięto wjazd na most Świętokrzyski.

Od piątku od godz. 22.00 do poniedziałku, 22 sierpnia, do godz. 4.00, wyłączona z ruchu jest ul. Wybrzeże Szczecińskie na odcinku od ul. Okrzei do wiaduktu kolejowego i tzw. starej ul. Sokolej. Oznacza to, że nie będzie można wjechać na most Świętokrzyski.

Zamieszanie przy wjazdach

Sytuację w rejonie dojazdów do mostu sprawdził reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. W sobotę około 9.00 rano kierowcy jeszcze gubili się w tym miejscu.

- Wygląda na to, że wielu kierowców jedzie trochę na pamięć. Próbują wjechać na most, dojeżdżają do zamknięcia i muszą zawracać - relacjonował.

Objazdy

Okrzei (w przeciwnym kierunku ul. Kłopotowskiego) – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona – al. Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński; Okrzei – Targowa lub Sierakowskiego – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Kościuszkowskie – most Poniatowskiego.

Zmiany w komunikacji

W związku z frezowaniem nawierzchni jezdni utrudnienia odczują nie tylko kierowcy. Przez cały weekend, autobusy linii 102, 125, 162, 444, 512, N13 oraz N63 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Szczegóły na stronie Zarzadu Transportu Miejskiego.

mjc/mz