Wawer: MPWiK proponuje objazd przez... Żoliborz


Już za kilka dni wodociągowcy rozpoczną budowę kanalizacji na ul. Zwoleńskiej. W okolicy planowanych prac pojawiły się właśnie tablice informujące o utrudnieniach i objazdach. Na jednaj z nich objazd prowadzi przez... Żoliborz.

7 listopada zostanie wyłączona z ruchu ul. Zwoleńska w Wawrze. Na okolicznych ulicach właśnie wyrosły tablice informujące o objeździe zamkniętego odcinka. Wodociągowcom, którzy stawiali tablice, tak się spieszyło, że na jednej z nich (przy Wale Miedzeszyńskim, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Bronowską) zaproponowali kierowcom objazd przez ul. Broniewskiego.

- Zwróciliśmy uwagę MPWiK, żeby zmienił tablice informacyjne na objeździe zamkniętej ulicy - poinformował Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich. - Jeżeli tablice nie zostaną poprawione, nie wyrazimy zgody na zajęcie pasa drogi i inwestycja złapie pierwsze opóźnienie - dodaje.

MPWiK obiecuje poprawić tablice

- Rzeczywiście dostaliśmy sygnał od ZDM, że objazd jest źle poporwadzony - tłumaczy Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. - W tej chwili jest to sprawdzane i jeżeli znajdziemy te błędy, to poporawimy tablice tak szybko, jak to możliwe -zapewnia.

Mapy dostarcza Targeo.pl

as/par

Pozostałe wiadomości