Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie z udziałem przewozu osób. "Jedna osoba zabrana do szpitala"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Pradze Południe

Dwa samochody zderzyły się na Podskarbińskiej. Jak ustalił nasz reporter, jeden z nich, to auto przewozu osób. - Do szpitala trafiła jedna osoba - podała policja.

Jak doprecyzował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Podskarbińskiej i Chrzanowskiego. - Toyota zderzyła się tam ze skodą. Poszkodowany i zabrany do szpitala został kierowca tego drugiego samochodu - poinformował Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- O godzinie 8 na tym skrzyżowaniu doszło do zderzenia. Kierująca skodą została zabrana do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi - podał z kolei Piotr Świstak z KSP. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie toyota to auto należące do przewozu osób.

Po zderzeniu auta zatrzymały się na środku skrzyżowania. Nie powodowało to jednak większych utrudnień, ponieważ w tej okolicy nie ma dużego ruchu.

W poniedziałek doszło do zderzenia pięciu samochodów przy wjeździe do Piaseczna:

Przy wjeździe do Piaseczna zderzyło się kilka samochodów
Przy wjeździe do Piaseczna zderzyło się kilka samochodówTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości