Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek z udziałem motocyklisty na Targówku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na Targówku

Na skrzyżowaniu Zabranieckiej i Dźwińskiej kierujący samochodem osobowym zderzył się z motocyklistą.

Jak przekazała Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze zgłoszenie o wypadku otrzymali o godzinie 11. - Kierujący motocyklem zderzył się z osobową skodą. Następnie trafił do szpitala - przekazała policjantka. I zaznaczyła: - Obaj uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi.

- Kierowca jednośladu leży na noszach, ma rękę na temblaku i jest opatrywany - opisywał przed godziną 12 Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Dodał, że są utrudnienia w ruchu, głównie na Zabranieckiej. Dźwińska to mniejsza, dojazdowa ulica. - Na miejscu pracują: pogotowie i policja - relacjonował Zieliński.

Jak mogło dojść do zderzenia? Jak ustalił nasz reporter, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. - Prawdopodobnie kierowca skody chciał wykonać lewoskręt, a motocyklista w tym momencie wyprzedzał. Jednoślad uderzył w tylną szybę auta i wybił ją - wskazał Zieliński.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwaszawa.pl