Zderzenie z ciężarówką w Rembertowie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie ciężarówki i samochodu osobowego w Rembertowie

Utrudnienia dla kierowców w Rembertowie. Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką zablokowana została ulica Grzybowa.

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic Grzybowej i Sosnowej. - W zderzeniu uczestniczył samochód osobowy marki Renault i ciężarówka. Oba pojazdy są mocno rozbite. W renault dodatkowo urwało się koło. Na jezdni leży wiele rozsypanych odłamków - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Kabina ciężarówki miała uszkodzony lewy bok, natomiast w renault rozbity został przód - poważne uszkodzenia widoczne były w komorze silnika, popękała też przednia szyba.

Na miejscu pracowali policjanci i ratownicy medyczni. - Kierująca samochodem osobowym jest badana w karetce pogotowia - dodał nasz reporter.

- Kierująca renault miała około 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Policjanci wykonują czynności na miejscu zdarzenia - informowała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Wyjaśniła, że stan ten określany jest jako "po spożyciu alkoholu", co traktowane jest jako wykroczenie. 

Z powodu zderzenia ulica Grzybowa była zablokowana. Kierowcy musieli omijać skrzyżowanie z Sosnową objazdami. Oznaczało to także zmianę tras autobusów. Na miejscu byli przedstawiciele nadzoru ruchu komunikacji miejskiej. Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami dla pasażerów linii 115, 183 i 514. Były one kierowane na Instruktorską i Płatnerską.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl