Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Potrącił na rondzie kobietę z dwuipółletnim dzieckiem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie w Wilanowie

Na skrzyżowaniu Sarmackiej i Branickiego doszło do potrącenia. - Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący renault, zjeżdżając z ronda potrącił osoby znajdujące się na przejściu dla pieszych - kobietę z dzieckiem - podaje policja.

O zdarzeniu informuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicza. - Na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu Sarmackiej i Branickiego w Wilanowie doszło do potrącenia matki z dwuipółletnim dzieckiem - mówi Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informacje potwierdza policja. - Do zdarzenia doszło około godziny 11.35. Z pierwszych ustaleń wynika, że kierujący renault, zjeżdżając z ronda, potrącił osoby znajdujące się na przejściu dla pieszych - kobietę z dzieckiem. Zostali oni zabrani do szpitala. Ustalamy okoliczności zdarzenia. Jego uczestnicy byli trzeźwi - mówi Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, dziecku ani kobiecie nie stało się nic poważnego.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl