Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Po zderzeniu auta zablokowały torowisko na Waszyngtona

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na skrzyżowaniu al. Waszyngtona i ul. Grenadierów

Na skrzyżowaniu alei Waszyngtona z Grenadierów zderzyły się dwa auta osobowe. Nikt nie został poszkodowany, ale samochody blokowały przez chwilę torowisko.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 10.15. Zderzyły się osobowe audi i skoda. Nikt nie został ranny, obaj kierowcy byli trzeźwi. Samochody blokowały przez chwilę torowisko tramwajowe - przekazała nam tuż przed godziną 11 Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Dodała, że ruch tramwajów jest już wznowiony.

Po godzinie 10 Warszawski Transport Publiczny opublikował komunikat o utrudnieniach: "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie skrzyżowania Waszyngtona / Grenadierów występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 9 i 24. Możliwe opóźnienia kursów".

Informowaliśmy o rozbitych autach, które blokowały torowisko:

Zderzenie dwóch samochodów w Alejach JerozolimskichTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl