Zderzenie trzech aut. Policja: jeden z kierowców uciekł, potem wrócił, ma ponad trzy promile

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na Czerniakowskiej

Na Czerniakowskiej doszło do zderzenia trzech samochodów: bmw, ciężarówki i busa. Jak przekazała policja, kierowca busa najpierw uciekł z miejsca zdarzenia, jednak po czasie wrócił. - Ma trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu – poinformowała KSP. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Wilanowa.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Chełmską, na jezdni w stronę Wilanowa. - Bmw zderzyło się z busem marki Iveco i ciężarówką. Wszystkie auta są rozbite – bmw ma uszkodzone obydwa boki i urwane koło, bus ma również mocno rozbity jeden bok, a ciężarówka uszkodzoną lewą część kabiny – opisywał Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Dodał, że są utrudnienia w ruchu: - Dwa pasy Czerniakowskiej są zablokowane. W stronę Wilanowa utworzył się spory korek.

Irmina Sulich ze stołecznej komendy potwierdziła, że około 11.30 na wysokości Czerniakowskiej 71 doszło do zderzenia trzech samochodów. - Kierowca iveco oddalił się przed przybyciem policjantów na miejsce. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – podała policjantka.

Kierowca busa później się jednak odnalazł. - Wrócił sam na miejsce wypadku. Ma ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany przez policję – przekazał Jarosław Florczak z KSP.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl