Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie skutera z samochodem dostawczym na Patriotów

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Wypadek na Patriotów

Kierujący skuterem został przewieziony do szpitala po zderzeniu z samochodem dostawczym na ulicy Patriotów - przekazała policja. Były niewielkie utrudnienia w ruchu.

Jak poinformował Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło po godzinie 9. - Doszło do zderzenia kierującego skuterem z samochodem dostawczym. Skuterzysta został przewieziony do szpitala. Kierowca auta dostawczego był trzeźwy. Były chwilowe utrudnienia, policjanci jeszcze pracują na miejscu - przekazał nam policjant przed godziną 11.

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl był na miejscu. Doprecyzował, że do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Patriotów z ulicą Żeglarską. - Skuter jest całkowicie roztrzaskany, leży na ulicy Patriotów. Na jezdni widać dużo elementów. Policjanci wprowadzili przez chwilę ruch wahadłowy i był lekki zator - mówił wcześniej Zieliński.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl