Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zderzenie na Wisłostradzie. Auto przewróciło się na bok

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plZderzenie na Wisłostradzie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w nocy z czwartku na piątek na Wisłostradzie. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody.

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na wysokości Cytadeli. Jak zauważa reporter tvnwarszawa.pl, Lech Marcinczak ze względu na łuk jezdni, często dochodzi w tym miejscu do zdarzeń drogowych. Tak było też w czwartek przed północą. Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna. Przyjechało też pogotowie ratunkowe.

- Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na Wisłostradzie otrzymaliśmy około godziny 23.30. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów przewrócił się na bok, drugi pozostał na kołach. Do akcji zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Osoby znajdujące się w pojazdach, samodzielnie je opuściły jeszcze przed przyjazdem służb - poinformował Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak zaznaczył, jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników medycznych. Działania na miejscu zdarzenia zakończyły tuż przed godziną 1.

Zderzenie na Wisłostradzie
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

dg/b